Main-banner

Napísali o nás 

Rekonštrukcia plaveckého bazéna Stavebnej fakulty STU v Bratislave

Vedenie Stavebnej fakulty STU v Bratislave uviedlo dňa 8.októbra 2018 do užívania zrekonštruovaný plavecký bazén.

Viac informácií

Rekonštrukcia školského bazéna v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves

Rekonštrukcia školského bazéna v ZŠ A. Dubčeka v Karlovej Vsi sa už začala. Na znovuotvorenie bazéna netrpezlivo čakajú miestne školy, športové kluby a športujúca verejnosť.

Viac informácií

Rybia farma, Handlová

V sobotu 15.augusta 2015 bola v areáli ŤU Baňa Handlová uvedená do prevádzky unikátna rybia farma, ktorá je zameraná nielen na chov (Sumček africký) a spracovanie rýb, ale aj na skleníkové hospodárstvo.

Viac informácií

Video záznam

Cena mesta Považská Bystrica pre rok 2015

Mestské zastupiteľstvo Považská Bystrica udelilo verejné ocenenie Cena mesta Považská Bystrica pre rok 2015 spoločnosti H B H , a.s. pri príležitosti 25.výročia vzniku, za významný prínos v oblasti stavebného rozvoja mesta a regiónu a za šírenie dobrého mena v meste a na Slovensku.

Viac informácií

ASB GALA 2015

Spoločnosľ H B H , a.s. je jednou z pätice nominovaných stavebných spoločností v kategórii ASB Stavebná firma roka 2015.

Viac informácií

Prevádzková budova, Lodenica Liptovský Mikuláš

Výstavbou modernej lodenice v Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši sa vybuduje kvalitné sociálne, tréningové zázemie, moderné športovisko s kompletnou športovou infraštruktúrou.

Viac informácií

Paroplynový zdroj Považská Bystrica, I. a II. etapa

Považská Bystrica sa vďaka tejto investícií zaradí medzi mestá so zodpovedným prístupom k životnému prostrediu, keďže kombinovaná výroba elektriny a tepla je efektívnejšia a znižuje spotrebu paliva.

Viac informácií

Polyfunkčný dom „GAUDÍ“, Bazova ul., Bratislava

Táto stavba má byť po tvarovej aj materiálovej stránke niečím živým a hrejivým, o čo sa človek môže oprieť. Živosť jej vdýchla horizontálna vibrujúca línia terasovitých zábradlí, ktorá na križovaní troch komunikačných trás rozihrala masív celého mestského bloku.

Viac informácií

Komplexné centrum hydroterapie, Mokrohájska ul., Bratislava

Nielen telesne či mentálne postihnutým, ale aj širokej verejnosti bude slúžiť 25-metrový plavecký bazén a malý podnetový bazén s vyššou teplotou vody za účelom vykonávania hydroterapie na rehabilitačné procedúry.

Viac informácií

Bytový komplex Malý Dunaj III

Pri výstavbe sú použité moderné a atraktívne architektonické riešenia v kombinácií s modernými materiálmi, ktoré zabezpečujú optimálne izolačné a prevádzkové vlastnosti celého bytového domu.

Viac informácií

Viac informácií